DRODZY PACJENCI.


Informujemy Państwa, że po licznych i skrupulatnych przygotowaniach, mających na celu dostosowanie Naszego Gabinetu do spełnienia obecnych norm epidemiologicznych, ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia,  Naczelną Izbę Lekarską oraz Konsultantów Krajowych, wznowiliśmy pracę Naszego Gabinetu.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i nasze, wdrożyliśmy szereg procedur mających na celu zapewnienie wszystkim najwyższego poziomu ochrony.

Przed wejściem do budynku prosimy o kontakt telefoniczny, celem potwierdzenia, czy Gabinet jest już gotowy na Państwa przyjęcie.

Po wejściu do Gabinetu zostaniecie Państwo  poproszeni o dezynfekcję rąk i wypełnienie ankiety zdrowotnej. Następnie zmierzymy Państwu temperaturę termometrem bezdotykowymi oraz poprosimy Państwa o założenie jednorazowych środków ochrony osobistej.

Po założeniu ubrania ochronnego zostaniecie Państwo zaproszeni do Gabinetu, gdzie będzie czekał na Państwa Lekarz wraz z Asystą.

Cały personel został wyposażony w jednorazową odzież ochronną, która jest zmieniana po każdym Pacjencie.

W skład tej odzieży wchodzą: kombinezony ochronne, maseczki FFP2, FFP3 lub maski twarzowe zaopatrzone sterylnymi filtrami, gogle ochronne, przyłbice i potrójne rękawice ochronne.

Po każdej wizycie pomieszczenia Gabinetu są skrupulatnie dezynfekowane zgodnie ze wszystkimi wytycznymi.

Następny Pacjent jest przyjmowany, dopiero po opuszczeniu Gabinetu przez wcześniejszego Pacjenta i zakończeniu dezynfekcji pomieszczeń i powietrza w Gabinecie.

Z uwagi na zaostrzone procedury dezynfekcji pomieszczeń pomiędzy Pacjentami, zmniejszyliśmy ilość przyjmowanych Pacjentów i wydłużyliśmy czas przerw pomiędzy wizytami Pacjentów.

Z tego powodu przepraszamy za wszelkie utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Obiecujemy ze swojej strony dołożyć wszelkich starań, aby wszystkich Państwa przyjąć jak najszybciej.

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia wizyty pod numerami:

0815322756, 0503042080.

20200423_105647

received_922871531488013

INFORMACJE DLA PACJENTA

DROGI PACJENCIE!

Proszę zapoznaj się z naszym protokołem przyjęć w dobie pandemii wirusa COVID-19.

Wszystko dla Waszego i naszego bezpieczeństwa.

1. Proszę umówić się na wizytę telefonicznie. Wizyta osobista w Gabinecie w tym celu jest niemożliwa.

2. UWAGA: uprzejmie proszę załatwić potrzeby fizjologiczne wcześniej. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna TYLKO w sytuacjach nagłych i niecierpiących zwłoki.

3. Proszę o wizytę w odpowiednim ubraniu: spodnie lub getry przylegające do ciała, buty na płaskiej podeszwie, włosy upięte, brak biżuterii (kolczyki, łańcuszki, pierścionki), brak zegarka i torebki.

4. Proszę wziąć ze sobą dowód osobisty lub paszport.

5. Ewentualną dokumentację medyczną lub radiologiczną, proszę przesłać przed wizytą na adres mail’owy: leszekczajkowski@wp.pl lub, gdy nie ma takiej możliwości, przynieść ze sobą do Gabinetu.

6. Po dotarciu do Gabinetu, proszę NIE WCHODZIĆ do środka, tyko skontaktować się z Recepcją telefonicznie pod numerami telefonów: 0815322756, 0503042080.

7. Preferowana płatność kartą płatniczą lub odliczone kwoty.

8. Termin wizyty jest to czas rozpoczęcia oczekiwania na wizytę. Przy spóźnieniu większym niż 15 minut i obecności następnego Pacjenta, przyjmiemy kolejnego Pacjenta, a Pacjent spóźniony zostanie przyjęty w dalszej kolejności lub innego dnia.

9. Poruszaj się po Gabinecie trzymając dłonie splecione razem z przodu i wykonuj polecenia Lekarza i Asysty.

10. Poniżej przedstawiamy Państwu ankietę epidemiologiczną z prośbą o zapoznanie się z nią. Jeżeli odpowiedź na jedno z pytań zawartych w ankiecie jest twierdząca, prosimy poinformować o tym fakcie Personel Gabinetu, umawiając się telefonicznie na wizytę.

ANKIETA PACJENTA

Imię i Nazwisko: ……………………………………………………………………….

Adres: ……………………………………………………………………………………….

Telefon kontaktowy: …………………………………………………………………

PESEL:

 

Zabiegi stomatologiczne są obciążone zwiększoną emisją czynników potencjalnie chorobotwórczych. Zgodnie z rekomendacją GIS w trosce o bezpieczeństwo Państwa, oraz personelu medycznego prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania.

 • Czy w ciągu 2 tygodni przebywał Pan/Pani/dziecko/podopieczny za granicą?
  • TAK
  • NIE
 • Czy ktoś z Państwa domowników w ciągu ostatnich 2 tygodni przebywał za granicą?
  • TAK
  • NIE
 • Czy Pan/Pani/dziecko/podopieczny lub ktoś z Państwa domowników jest obecnie objęty nadzorem epidemiologicznym (kwarantanna)?
  • TAK
  • NIE
 • Czy obecnie występują u Pana/Pani/dziecka/podopiecznego objawy infekcji? (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe)?
  • TAK
  • NIE
 • Czy obecnie lub ostatnich dwóch tygodniach występują, występowały w/w objawy u kogoś z domowników ?
  • TAK
  • NIE